Correct Gold

BEFEKTETÉSI ARANY ÉRTÉKESÍTŐ

FŐBB FELADATOK:

  • befektetési arany, ezüst termékek értékesítése
  • nyilvántartási rendszer kezelése
  • raktárkészlet figyelése
  • rendelések összeállítása
  • vevőkkel való kapcsolattartás
  • külföldi partnercégekkel való kapcsolattartás telefonon és írásban elsősorban angolul, esetleg németül

ELVÁRÁSOK:

  • érettségi
  • 2-3 éves értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • aktív, magabiztos angol nyelvtudás írásban ás szóban
  • büntetlen előélet
  • precíz, pontos munkavégzés
  • jó kommunikációs képesség
  • megbízhatóság
  • terhelhetőség
ELŐNY:
  • becsüsi végzettség
  • hasonló területen szerzett tapasztalat
  • befektetési arany termékek, érmék ismerete
  • német nyelvtudás
AMIT KÍNÁLUNK:
  • versenyképes bérezés
  • hosszú távú munkalehetőség
  • folyamatos szakmai fejlődési lehetőség
  • barátságos munkakörnyezet, jó munkahelyi légkör

MUNKAVÉGZÉS HELYE:
1085 Budapest, József krt. 40.

Fényképes önéletrajzzal ellátott jelentkezését az alábbi e-mail címre várjuk: hr@correctchange.hu